Centrum Kreacji Mocy

Zespół

Oferujemy Państwu pomoc przy współudziale najlepszych i bardzo doświadczonych terapeutów z wieloletnią praktyką, która przełożyła się na stworzenie unikatowej i jedynej takiej metody wielopoziomowego uzdrawiania jaka ma miejsce na świecie. Nie uzdrawiamy poprzez metody jakie są oferowane poprzez środowisko ezoteryczne, uznając je za łamanie podstawowych zasad pracy nad suwerenna energią każdego człowieka. Wszyscy nasi terapeuci są osobami swiadomowidzącymi w związku z czym są niebywale skuteczni w swojej pracy.

Nasi terapeuci:


Jaga – coach, świadomowidząca, wizjoner, kreator.

Specjalistka od spraw niemożliwych, Z determinacją i z ogromnym poczuciem empatii podchodzi do powierzonych zadań. Od wielu lat wyprowadza ludzi z chorób z dużą skutecznością. Autorka holistycznych metod oczyszczania i uzdrawiania wielopoziomowego.

 

 

 

 

 


Irena – coach, egosynergolog, wizjoner, kreator.

Specjalistka od analizy i badania jaźni oraz świadomego postrzegania zewnętrznego świata i innych ludzi przez pryzmat diagnozowanej osoby. Pomaga i uczy jak wpływać w świadomej synergii  na życie i destrukcyjne, programowe wpływy zewnętrzne.

……” Egoizm jest naszym naturalnym prawem i jest niezbędny, w przeciwieństwie do egotyzmu. Może w końcu nastał czas aby uporządkować to całe ezoteryczne zakłamanie, które zwodzi na manowce samego siebie. Takich przykładów do wspomnianego EGO jest znacznie więcej, gdzie podaje się gotowe recepty na osłabienie działań i bierność w ochronie swoich praw, na rzecz bycia bezwolną bateryjką w rękach pasożyta. Ze swojej strony mogę zagwarantować, że nie spocznę, dopóki człowiek nie zrozumie, że jest suwerenną jednostką z wszelkimi prawami do życia we wzajemnym szacunku i jedyną istotą decydującą o sobie, a nie niewolnikiem poprzez oddanie, nawet najmniejszej części swojej wolnej woli, na rzecz innym, rzekomym “przyjaciołom”. Niezapominanie o innych jest możliwe tylko wtedy, gdy pamiętamy o tym kim naprawdę jesteśmy stwarzając przestrzeń wspólnej i suwerennej współpracy. Człowiek w zgodzie ze sobą na wszystkich swoich poziomach, doskonale potrafi dostrzec z czym się mierzy i jak postępować….”


Agnieszka – coach, dietetyk, trener fitness, wizjoner, kreator.

Zdrowie i sprawność fizyczna to jej cel. Autorka zdrowych przepisów kulinarnych i eksperymentatorka kuchenna. Jako trener fitness uważa, że zdrowe i sprawne ciało to podstawa bez której nie da się wygodnie żyć. Dlatego wszyscy ci, którzy oddają się w jej ręce, dzięki jej wyjątkowej intuicji czują się zaopiekowani i ze skutecznością prowadzeni do szybkiego osiągnięcia celu.

 

 

 

 

 

zobacz referencje →

Udostępnij
Close