Pytania do audycji

Pytania do audycji

Witamy,

postanowiłyśmy, w tym oto miejscu, zbierać pytania do audycji żeby je móc łatwiej gromadzić a nie odszukiwać po forach w komentarzach, co zabiera dużo czasu i nie wszystkie czasami widzimy. Proponujemy zatem, aby umieszczać je w komentarzach pod tym wpisem. Ułatwi nam to zdecydowanie pracę, a innym pytającym da obraz tego o co pytają inni i jakie pytania już padły. Postaramy się je jakoś pogrupować i odpowiadać w blokach, a do pytań dot. szerszych zagadnień zrobimy pełne audycje.

Zapraszamy

Irena i Jaga  <3

You Might Also Like

14 komentarzy

 • Sylwia

  17 czerwca 2018

  Witam,
  mam dwa pytania odnosnie najnowszej audycji nt gwiazd. Pierwsze to czy ktos zyje na tych kontynentach za lodem, czy wiedza o nas i czy mozna sie jakos tam dostac? w sieci kraza opowiesci ze jest jakies przejscie ktore jest strzezone…Drugie pytanie odnosnie “planety” Saturn, mowia na nia ze jest planeta szatana, czy mozecie cos wiecej o tym powiedziec?
  Dziekuje, Sylwia

  Reply
 • Przemek

  19 czerwca 2018

  Witam,
  Dzięki raz jeszcze za “gwiazdki i czas”, nasunęło się kilka pytań 🙂
  Kto zainstalował technologie czasu, portale-gwiazdy oraz inne, i w jakim celu? Czy ludzkie istoty żyją w rezerwacie albo na farmie, “uprawiani” w jakimś celu zbieractwa, może myśli albo emocji, bądź innej energii-jakiej? Czemu aż tyle portali jest nad nami? Czyżby to świadczyło o naszej mocy? Jeśli kraina, do której prowadzi portal, jest zaprojektowana i wyreżyserowana tak, aby mieć zabarwienie negatywne i przez to oddziałuje swą negatywną na nas, to jak się przed tym bronić? Czy świadoma kreacja będzie wystarczająca do zatrzymania tej negatywnej energii, płynącej w naszym kierunku?
  Co do czasu to rzeczywiście , co kilka godzin sprawdzam czas zegarowy. Jeśli miałbym odrzucić “zegary” to jak się spotykać ze znajomymi, bądź na spotkania przychodzić na umówioną porę? Można by po położeniu słońca na niebie się tego w sumie nauczyć. Często jednak zasłonięte jest chmurami. O wskazówkę bym prosił. No ładnie, chcę się wypiąć z czasu a proszę o “wskazówki” 😀
  Czy jeśli zarówno technologia czasu jest samo-naprawialna, jak i negatywna energia płynąca z portali , stale oddziałują na nas, czy właśnie dlatego, w celu “wypięcia się” z tego, mamy stale podtrzymywać obraz np. blokady w głowie, że te sztuczne twory już na nas nie działają i robić to tak długo, aż wejdzie w krew i stworzy się nowy nawyk automatycznego blokowania negatywnej energii? Czy to wystarczy?
  Dlaczego jest na to wszystko się pozwolenie i kto je wydał? Czy jest to wszystko po to , abyśmy wreszcie zaczeli rozkminiać kim jesteśmy i świadomie odzyskali całkowitą wolność, dając nowemu pokoleniu rezultaty naszych badań i doświadczeń, aby od dziecka przeskoczyli to, co nam sprawia trudność, ze wzgledu na wieloletnie programowanie?
  PS ogólnie jeszcze w dołku po ostatniej audycji. Raczej nastawiony byłem pozytywnie na gwiazdki , a tu niespodzianka. “Czas” też się wszędzie “przewija” jak wężyk. Dla mnie to temat-klin jak narazie.
  Pozdrawiam
  Przemek

  Reply
 • Sara Konieczka

  19 czerwca 2018

  Witajcie Dziewczyny
  Audycja jest mega. I cieszę się,że słonko jest ok A teraz pytania… Ta manipulacja i zniewalanie Nas są bardzo ” bogate” , a to oznacza ,że jesteśmy bardzo cenni i mega ważni ( czego o sobie oczywiście nie myślimy), Duch -Dusza jest potencjalnie potęgą, która poprzez umysł Człowieka kreuje co chce..,więc zastanawia Mnie jedno.., jak daliśmy się tak zmanipulować , że jesteśmy niewolnikami lub też jakąś “hodowlą” ? Czy może umysł jako narzędzie był nie doskonały , czy może zmodyfikowany ? Ciekawi Mnie jak żyliśmy kiedyś,kiedy byliśmy wolni, suwerenni i Nasze życie trwało tak długo ,jak tego chcieliśmy , a nie jak teraz kiedy jesteśmy zaprogramowani…i jak wtedy wyglądało też życie zwierząt ,Nasze z nimi stosunki i stosunki wzajemne Zwierząt ze sobą . Czy skoro Człowiek jest zmanipulowany, Ziemia zniewolona , to Zwierzęta chyba też…? I fakt , że zjadamy się wszyscy na wzajem , z tego właśnie wynika ? Jak do tego doszło i kiedy i kto taki sprytny Nam to zrobił…? A może .., a może My sami sobie to zrobiliśmy.., wykreowaliśmy ..,żeby” podkręcić “atmosferę dla Naszego eksperymentu,pokazującego w efekcie Jacy jesteśmy potężni..,że nawet z takiego amoku potrafimy się wcześniej czy później obudzić i podnieść..? I że w efekcie jesteśmy naprawdę Wolni i Suwerenni i tak naprawdę nikt i nic nie jest w stanie do końca Nas zniewolić i zmanipulować…? Hmmm
  Pozdrawiam słonecznie
  Sara

  Reply
 • Grześ

  22 czerwca 2018

  Skąd ,,oni ,, dowodzą tą Techno logią . Czy z ZIEMI czy gdzieś tam coś mają . Będę sam starał się sprawdzać ,ale może coś widziałyście ? Pozdrawiam

  Reply
 • Grześ

  22 czerwca 2018

  A czy jest gdzieś drugie Słońce czy to tylko fikcja Nasa ? Pozdrawiam

  Reply
 • Malgorzata Anna

  23 czerwca 2018

  ☀️Witajcie ☀️
  O gwieździe polarnej też chętnie się dowiem więcej.
  Dla mnie ona ma związek ścisły z księżycem. Ten sam kolor jak dla mnie.To kolor ich, silna energia, światłowod bardziej krzemowy jakby.
  Chyba właśnie ta gwiazda jest ich decydującym portalem do przejścia w Nasza przestrzeń.
  Działanie jej odczuwam od dzieciństwa /
  I pytanie co do słońca-
  Jak dla mnie słońce( tarcza, zegar nam widzialne) zabezpieczone jest ta nakładka, gdyż za nim jest to co dla Nas ważne. Czy bylyscie za tą tarczą ?
  Tak czuję,to co za nim to chyba nie astral. Być może to zmyłka.
  Moje pytanie to to czy jestem w błędzie?
  Pozdrawiam Irenko I Jago audycja jak dla mnie /niefantastyczna/bo bardzo prawdziwa ☀️

  Reply
 • Grześ

  23 czerwca 2018

  Gwiazda Polarna .czy to nie jest Centrum skąd Zime nam zapodali . Portal Centralny Zimy ///polar lodówka ,ZIMNO / ? Pozdrawiam
  Grześ

  Reply
 • Aneta Ciunowicz

  6 lipca 2018

  Witam serdecznie <3 Dziewczyny, Jaga byla na Wenus i “rozmawiala” z tambylcem. To dowodzi ze istnieje synergia, polaczenie miedzy naszymi swiatami. Mam chore pytanie, czy my mozemy zawiazac koalicje w celu wypieprzenia tych wieszonow lub calkowite ich zniszczenie ( coby dziwki nie wrocily). Nie byloby to wchodzenie w ich pole bo byloby to porozumienie. Teraz na Wenus jest dobry czas , sa po wyzrowaniu ale jeszcze pamietaja. Bo zastanawia mnie czy czasem nie bedzie tak ze pochowaja sie dziwki po katach (na innych swiatach) i nie wruca tutaj. Wtedy juz bym sie bardzo wkurwila gdziekolwiek bym byla. Pozdrawiam kochane <3

  Reply
 • Aneta Ciunowicz

  8 lipca 2018

  Hejo. Juz nie potrzebuje odpowiedzi na moje pytanie. Serca Wenusjan byly najpiekniejsza odpowiedza <3

  Reply
 • Magda

  24 lipca 2018

  Witam! W książce Marka Twaina “Joanna D’ark’ /Tak to ten sam autor od Tomka Sawyera!/ przeczytałam jak Kościół l w latach 1400 setnych we Francji dokonywał systematycznie wyklinania Elfów. Jak zaswiadcza w książce nad którą pracował 12 lat zbierając fakty o Joannie i jej środowisku. Elfy najwyrażniej były przyjaciółmi dzieci i na leśnych polanach i róznych zakątkach odwiedzały je i bawiły się z dziećmi.
  Dzieci stawały w ich obroonie. Czyli to musiały być jakieś czyste byty zamieszkujące las.
  Jest to dla mnie ciekawe ponieważ mam b.dobry kontakt z naturą, chodzę po lesie ale jak dotąd ich nie spotkałam.

  Czy możecie dokonać wglądu co też stało się z tymi bytami i czy istniały i czy istnieja do dziasiaj?
  Wiem ze oje pytanie nie jest typowe… 🙂
  Proszę o odpowiedż.

  Reply
 • Magda

  29 lipca 2018

  Dziękuję! Miałam podobne przeczucie co do bajkowych elfów! Opowieści o Elfach drapieżnikach mnie zaniepokiły, czy nie za dużo ogladacie filmów Sci-Fi bo to wpł
  ywa na wyobraznie..”Kroniki Reedricka” – tam są rózne technologiczne potwory rasy zwane nekrofilami. A może każdy widzi to co gotów jest zobaczyć…? Pozdrowienia!

  Reply
  • Irena

   29 lipca 2018

   Nie widziałam żadnych filmów o drapieżnych elfach, wręcz przeciwnie raczej ich pozytywną postać we “Władcy pierścieni”, więc teoria o włączeniu oprogramowania umysłu jest chybiona. Trzy niezależne, nasze spotkania z nimi i zbieżny odbiór jest przypadkiem?
   No to ja mam pytanie do Ciebie: Co Ty sama jesteś gotowa zobaczyć, skoro pytasz o elfy i nawet niepokoi Cię ich drapieżny obraz?
   Anioły też są idealizowane przez religie, pewnie religie też są dobre?
   Pozdrawiam
   Irena

   Reply
   • Magda

    2 sierpnia 2018

    Szczerze mówiąc ja tez nie widziałam takiego filmu! Pytasz, “co jestem gotowa ujrzeć”?Jestem gotowa ujrzeć Prawdę. -Oczywiście. Do tego dążę całe życie. Bez pomocy z zewnatrz to robię, więc troche trwa !!! Planuje wysłać maila doWas… Przesiewanie tych wszystkich opowieści o przebudzeniu ludzkości troche trwało zanim trafiłam na CKM.
    Lubie dyskutować bo to pozwala wejść głebiej. Czasem mój humor jest nierozumiany. Nie znaczy,że poddaję w watpliwość istnienie drapiezników w rasie elfów… W końcu wsród ludzi tak samo są potwory a nawet twary człekopodobne… Doświadczenie mam bogate w tym względzie.Lubię tą mniej drapieżną wersje życia! Z drugiej strony odebrałam to jako straszenie..wolałam obraz elfów pokojowych! Od jakiegoś czasu przyglądam się drzewom a moja wyobraznia wydobywa rózne postaci. Napisałm opowiadanie dla dzieci o postaciach ukrytych wśród listowia.. . Elfy- diaboły nie nadaja sie dla dzieci! 🙂
    Zbieżny odbiór – To mówi za Siebie!!! – Dziękuję za Waszą pracę!
    Od religii odpiełam sie dawno temu…Anioł i Diabel to jedna rodzina!

    Reply
 • Sara Konieczka

  30 lipca 2018

  Witajcie☺
  Wiemy już ,że pochodzimy od “Natury” i wiemy już ,że jesteśmy zniewoleni przez tych “złych” … ,a skąd ci “oni źli ” się wzięli..,jak to było naprawdę… ostatnio nie daje Mi to spokoju… Całe to pasożytnictwo…skąd się wykluło…? Taka postawa istnieje również między ludźmi.., czy może między ludźmi ,a “człowiekami”. Jak taki narcyz jawny czy gorzej , ukryty ..,zarzuci na Ciebie sieć , zmanipuluje, zahipnotyzuje..,to potem tylko zjada Twoją energię życiową i rujnuje Nasze życie….Czy taki ” ludź pasożyt” może być też agentem , żebym siedziała na dupie i miała skierowaną uwagę nie tam ,gdzie trzeba … ? Do póki się nie obudzę…
  Pozdrawiam słonecznie Sara

  Reply

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.