Centrum Kreacji Mocy

Pytania do audycjiWitamy,

postanowiłyśmy, w tym oto miejscu, zbierać pytania do audycji żeby je móc łatwiej gromadzić a nie odszukiwać po forach w komentarzach, co zabiera dużo czasu i nie wszystkie czasami widzimy. Proponujemy zatem, aby umieszczać je w komentarzach pod tym wpisem. Ułatwi nam to zdecydowanie pracę, a innym pytającym da obraz tego o co pytają inni i jakie pytania już padły. Postaramy się je jakoś pogrupować i odpowiadać w blokach, a do pytań dot. szerszych zagadnień zrobimy pełne audycje.

Zapraszamy

Irena i Jaga  <3

9 Replies to “Pytania do audycji”

 1. Witam,
  mam dwa pytania odnosnie najnowszej audycji nt gwiazd. Pierwsze to czy ktos zyje na tych kontynentach za lodem, czy wiedza o nas i czy mozna sie jakos tam dostac? w sieci kraza opowiesci ze jest jakies przejscie ktore jest strzezone…Drugie pytanie odnosnie “planety” Saturn, mowia na nia ze jest planeta szatana, czy mozecie cos wiecej o tym powiedziec?
  Dziekuje, Sylwia

 2. Witam,
  Dzięki raz jeszcze za “gwiazdki i czas”, nasunęło się kilka pytań 🙂
  Kto zainstalował technologie czasu, portale-gwiazdy oraz inne, i w jakim celu? Czy ludzkie istoty żyją w rezerwacie albo na farmie, “uprawiani” w jakimś celu zbieractwa, może myśli albo emocji, bądź innej energii-jakiej? Czemu aż tyle portali jest nad nami? Czyżby to świadczyło o naszej mocy? Jeśli kraina, do której prowadzi portal, jest zaprojektowana i wyreżyserowana tak, aby mieć zabarwienie negatywne i przez to oddziałuje swą negatywną na nas, to jak się przed tym bronić? Czy świadoma kreacja będzie wystarczająca do zatrzymania tej negatywnej energii, płynącej w naszym kierunku?
  Co do czasu to rzeczywiście , co kilka godzin sprawdzam czas zegarowy. Jeśli miałbym odrzucić “zegary” to jak się spotykać ze znajomymi, bądź na spotkania przychodzić na umówioną porę? Można by po położeniu słońca na niebie się tego w sumie nauczyć. Często jednak zasłonięte jest chmurami. O wskazówkę bym prosił. No ładnie, chcę się wypiąć z czasu a proszę o “wskazówki” 😀
  Czy jeśli zarówno technologia czasu jest samo-naprawialna, jak i negatywna energia płynąca z portali , stale oddziałują na nas, czy właśnie dlatego, w celu “wypięcia się” z tego, mamy stale podtrzymywać obraz np. blokady w głowie, że te sztuczne twory już na nas nie działają i robić to tak długo, aż wejdzie w krew i stworzy się nowy nawyk automatycznego blokowania negatywnej energii? Czy to wystarczy?
  Dlaczego jest na to wszystko się pozwolenie i kto je wydał? Czy jest to wszystko po to , abyśmy wreszcie zaczeli rozkminiać kim jesteśmy i świadomie odzyskali całkowitą wolność, dając nowemu pokoleniu rezultaty naszych badań i doświadczeń, aby od dziecka przeskoczyli to, co nam sprawia trudność, ze wzgledu na wieloletnie programowanie?
  PS ogólnie jeszcze w dołku po ostatniej audycji. Raczej nastawiony byłem pozytywnie na gwiazdki , a tu niespodzianka. “Czas” też się wszędzie “przewija” jak wężyk. Dla mnie to temat-klin jak narazie.
  Pozdrawiam
  Przemek

 3. Witajcie Dziewczyny
  Audycja jest mega. I cieszę się,że słonko jest ok A teraz pytania… Ta manipulacja i zniewalanie Nas są bardzo ” bogate” , a to oznacza ,że jesteśmy bardzo cenni i mega ważni ( czego o sobie oczywiście nie myślimy), Duch -Dusza jest potencjalnie potęgą, która poprzez umysł Człowieka kreuje co chce..,więc zastanawia Mnie jedno.., jak daliśmy się tak zmanipulować , że jesteśmy niewolnikami lub też jakąś “hodowlą” ? Czy może umysł jako narzędzie był nie doskonały , czy może zmodyfikowany ? Ciekawi Mnie jak żyliśmy kiedyś,kiedy byliśmy wolni, suwerenni i Nasze życie trwało tak długo ,jak tego chcieliśmy , a nie jak teraz kiedy jesteśmy zaprogramowani…i jak wtedy wyglądało też życie zwierząt ,Nasze z nimi stosunki i stosunki wzajemne Zwierząt ze sobą . Czy skoro Człowiek jest zmanipulowany, Ziemia zniewolona , to Zwierzęta chyba też…? I fakt , że zjadamy się wszyscy na wzajem , z tego właśnie wynika ? Jak do tego doszło i kiedy i kto taki sprytny Nam to zrobił…? A może .., a może My sami sobie to zrobiliśmy.., wykreowaliśmy ..,żeby” podkręcić “atmosferę dla Naszego eksperymentu,pokazującego w efekcie Jacy jesteśmy potężni..,że nawet z takiego amoku potrafimy się wcześniej czy później obudzić i podnieść..? I że w efekcie jesteśmy naprawdę Wolni i Suwerenni i tak naprawdę nikt i nic nie jest w stanie do końca Nas zniewolić i zmanipulować…? Hmmm
  Pozdrawiam słonecznie
  Sara

 4. Skąd ,,oni ,, dowodzą tą Techno logią . Czy z ZIEMI czy gdzieś tam coś mają . Będę sam starał się sprawdzać ,ale może coś widziałyście ? Pozdrawiam

 5. ☀️Witajcie ☀️
  O gwieździe polarnej też chętnie się dowiem więcej.
  Dla mnie ona ma związek ścisły z księżycem. Ten sam kolor jak dla mnie.To kolor ich, silna energia, światłowod bardziej krzemowy jakby.
  Chyba właśnie ta gwiazda jest ich decydującym portalem do przejścia w Nasza przestrzeń.
  Działanie jej odczuwam od dzieciństwa /
  I pytanie co do słońca-
  Jak dla mnie słońce( tarcza, zegar nam widzialne) zabezpieczone jest ta nakładka, gdyż za nim jest to co dla Nas ważne. Czy bylyscie za tą tarczą ?
  Tak czuję,to co za nim to chyba nie astral. Być może to zmyłka.
  Moje pytanie to to czy jestem w błędzie?
  Pozdrawiam Irenko I Jago audycja jak dla mnie /niefantastyczna/bo bardzo prawdziwa ☀️

 6. Gwiazda Polarna .czy to nie jest Centrum skąd Zime nam zapodali . Portal Centralny Zimy ///polar lodówka ,ZIMNO / ? Pozdrawiam
  Grześ

 7. Witam serdecznie <3 Dziewczyny, Jaga byla na Wenus i “rozmawiala” z tambylcem. To dowodzi ze istnieje synergia, polaczenie miedzy naszymi swiatami. Mam chore pytanie, czy my mozemy zawiazac koalicje w celu wypieprzenia tych wieszonow lub calkowite ich zniszczenie ( coby dziwki nie wrocily). Nie byloby to wchodzenie w ich pole bo byloby to porozumienie. Teraz na Wenus jest dobry czas , sa po wyzrowaniu ale jeszcze pamietaja. Bo zastanawia mnie czy czasem nie bedzie tak ze pochowaja sie dziwki po katach (na innych swiatach) i nie wruca tutaj. Wtedy juz bym sie bardzo wkurwila gdziekolwiek bym byla. Pozdrawiam kochane <3

 8. Hejo. Juz nie potrzebuje odpowiedzi na moje pytanie. Serca Wenusjan byly najpiekniejsza odpowiedza <3

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Udostępnij
Close