Centrum Kreacji Mocy

Referencje

Wojtek N.

Centrum Kreacji Mocy – TO TWOJE SERCE, a raczej świadomość wirująca w splocie słonecznym, czysta, świadoma, nieskalana. Wiele osób już wie jak brudną i brzydką sprawą się ubrudziliśmy tkwiąc w systemie niewolniczego odcięcia od duszy, boga i swojego własnego umysłu.
Jest wiele recept na oczyszczenie, ale jeśli jest to zaufanie połączone ze świadomością i najwyższą INTENCJĄ serca, to wtedy NIC NIE MOŻE STANĄĆ NA DRODZE OCZYSZCZENIA I UWOLNIENIA.
Tu możesz poznać kilka praktycznych, przydatnych i pomocnych rad jak sobie radzić w tej drodze z “szamba” do Słońca i Miłości. Dzięki Centrum Kreacji Mocy – dziękuję <3


Magdalena A.

Kochani, polecam serdecznie pomoc zespołu CKM. Jestem osoba po przejściach, która wiele pracy wykonała a raczej próbowała wykonać… (żałoba, rozwód, terapia z psychologiem i wiele innych..) Współpraca z CKM pokazała mi jakie wydarzenia w moim życiu nie zostały przepracowane, ponieważ nie byłam ich świadoma i ukryłam bardzo głęboko, a one tak bardzo wpływały na każdy aspekt mojego życia. Wspaniale wsparcie ze strony wykwalifikowanego zespołu, który był bardzo cierpliwy, ciepły, szczery i profesjonalny. Dosłownie po wglądzie wydarzyły się takie zmiany w które nie mogłabym uwierzyć jeśli bym tego nie przeżyła… Między innymi opadły mi różowe okulary i rozważnie patrzę na nowy związek. Były toksyczny partner zadzwonił i przeprosił po kilku miesiącach ciszy, a teraz jesteśmy w bardzo dobrych kontaktach. Dostałam się do wymarzonej szkoły…ale pisać i pisać bym mogła długo, bo dzieje się dużo i bardzo pozytywnie☺ Pozdrawiam Magdalena


Ala M.

Po prostu jestem zauroczona!. Dziękuje za pomoc♥


Jacek K.

Dziękuje nikt inny nie umiał mi pomóc z całego serca POLECAM wielka wiedza i umiejętności , szacunek i cierpliwość do klienta jaką wykazały się, jest godna do naśladowania przez większość ludzi mających się za ,, oświeconych << DZIĘKUJE


Sylwia B.

Witam moja przygoda z Jagą zaczęła się rok temu przez przypadek było to najlepsze co mogło mnie spotkać , wiele razy pomogła mnie i mojej rodzinie w dojściu do zdrowia , wspomnieć muszę o oczyszczaniu ….pozbyłam się lęków fobii….. destrukcyjnego myślenia � polecam jest to anioł w ludzkim wcieleniu.


Anna B.

Polecam z całego serca, pełny profesjonalizm, dzięki Wam zaczęłam życie od nowa budując swoją wiarę w siebie, asertywność i poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję za niezwykle skuteczną pomoc, także moim bliskim


Izabela B.

Dzień, w którym poznałam Jagę na długo pozostanie w mej pamięci. Zmagałam się z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Jaga pomogła i na dziś dzień mogę powiedzieć, że choroba mnie opuściła.
Polecam gorąco.


Urszula C.

Kobieta o wielkim sercu. Potrafi zrozumieć i pomoc. To szczera, prawdziwa i autentyczna osoba, za której słowami stoją czyny. Takich ludzi spotyka się rzadko, a spotkać ich to prawdziwy skarb. ❤️

 

6 Replies to “Referencje”

 1. Dziewczyny z Centrum Kreacji Mocy, poznałam kilka miesięcy temu w momencie gdy już całkowicie zwątpilam w sens mojego istnienia. Po 4 latach walki o swój umysł, duszę i cialo z siłami o jakich nie miałam pojęcia. Kosztowało mnie dużo nerwów i zdrowia psychicznego. Dziewczyny podeszły do mnie i mojej sytuacji bardzo profesjonalnie. Ich wysoka świadomość i potencjał pozwala dokładnie określić przyczyny zaistniałych sytuacji oraz wyeliminować wszystkie szkodliwe czynniki, dzięki czemu człowiek zaczyna powracać do życia. Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony czas, pomoc o każdej porze dnia i nocy oraz bezpieczene prowadzenie przez cały proces. Dziękuję za przekazaną wiedze oraz wskazówki jak wyprowadzić ją w życie. Polecam z całego serca zespół CKM. Jaga ❤️Irka❤️Aga ❤️Dziękuję!

 2. Polecam z całego serca! Zespół CKM to piękny blask Słońca prawdy, pośród kłamliwych żarówek ezoterycznego półświatka. Dziewczyny to doświadczone profesjonalistki, ciepłe, troskliwe, z pełnią czystych intencji. Wspaniałe Kobiety pełne Mocy i Wiedzy. Pomagają stanąć na własne nogi, zamiast uzależniać kogokolwiek od swojej pomocy. Uczą własnej potęgi, zamiast zmuszać do szukania kolejnych pokładów wsparcia z zewnątrz. To metoda wyprowadzająca z problemów jak najkrótszą i najefektywniejszą drogą. Ich szeroka wiedza pozwala na wykorzystanie technik, które nie pozostawiają po sobie żadnego “brudu”, jak w przypadku wszelkiej maści oświeconych guru, terapeutów, czarownic czy hipnotyzerów… Wszystko odbywa się szczerze, otwarcie, w zgodzie z Naturą, z poszanowaniem Wolnej Woli. Poznać same dziewczyny to z kolei czysta przyjemność i bardzo cenne doświadczenie. Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam <3

  1. Całkowicie się zgadzam i potwierdzam. Nie spotyka się często tak pięknych istot, mądrych, świadomych, pomocnych, które z takim poświęceniem pomagają innym. Dziękuję za Waszą obecność w moim życiu, to czego od Was doświadczyłem jest nie do przecenienia. Będę Was wspierał w tym projekcie.

 3. Ja akurat z Jagą jestem dwa lata i gdybym napisała , ze uratowała mi życie, to nie byłoby to kłamstwem <3
  (…)nie wiem czy jest sens przewijać wszystkie paskudne historie którę przeszły przez moje życie jak fala Tsunami, żebyście mogli choć odrobinę sobie wyobraźić w jakim stanie psychicznym być mogłam.
  Z drugiej storny myślę , że byłoby to krzepiące dla kogoś kto w swoim zyciu znalazł sie w tzw DUPIE i myśli, że juz nic dobrego na niego nie czeka.
  ONA mnie "podniosła" .
  .

  Dziękuję
  Jestem Twoim dłużnikiem <3

  .

 4. Korzystałem z wiedzy i doświadczenia CKM kilkakrotnie.

  Oprócz profesjonalizmu spotkałem się z niezwykłą serdecznością i szczerością. To ułatwia prowadzenie terapii z wglądem. W moim wypadku stanąłem na nogi po dużym załamaniu emocjonalnym na skutek ataków energetycznych i psychotronicznych.

  Potem otrzymałem pomoc w realizacji sprzedaży nieruchomości, która według biur obrotu nieruchomości była nie do sprzedania w wystawionej cenie. Sam czekałem niemal dwa lata. Po otrzymaniu wsparcia CKM transakcja doszła do skutku niemal natychmiast i pomimo piętrzących się do końca problemów.

  Drugie doświadczenie to sprawy zawodowe i problemy na które natrafiłem. Po zdiagnozowaniu prawdziwych problemów i przeciwności, które ujawniły się dopiero w świadomym wglądzie, wszystko ruszyło do przodu.
  Realizujemy obecnie projekt, który nie tylko pozwala zarobkować, ale służy dobru człowieka. Sam marzę o takiej wiedzy, aby świadomie móc pomagać sobie, rodzinie i innym.

  Co najważniejsze Panie Terapeutki nie uzależniają od swoich “usług”. Uczą samodzielnie radzić sobie z problemami, co pozornie powoduje brak możliwości zarobkowania na kliencie, którego nauczyły samodzielności. Zawsze spotykałem się też ze skrupułami w przyjęciu zapłaty za ich pomoc. Tak wielkie serca, że zapalają nie tylko nadzieją, ale wiarą w moc człowieczej mocy. <3

 5. Pamiętam ten moment gdy już sił mi zabraklo, trudny, toksyczny związek, moje emocje, relacje, osamotnienie w wedrowce wciąż pod górę i pomoc Jagi i Z ireny. Przez lata moja samotna troska o synów , rodzinę odbiła się w postrzeganiu siebie samej i moich naturalnych potrzebach. Nie było mnie, zawsze byli wszyscy inni wokoło wazniejsi niż ja. Dziewczyny przez swoje zaangazowanie , terapeutyczne podejscie pomogły mi wyjść z zaszufladkowania siebie samej. Podjąć ważne decyzje . W międzyczasie wiece , które polecam na przyszłość każdemu, informacje tam uzyskane, wiedza tego nie zdobywa się ot tak z przypadku, tego trzeba doświadczyc.
  Siła moja trwała aż do momentu gdy odezwał sie we mnie , na co nieświadomie pozwoliłam , program matki, to była ta chwila gdzie uwagi mojej zabraklo, dając pole emocjom. Od tego momentu , stopniowo , niezauważalnie , krok po kroku zabierano mnie , na nowo zakładano kajdany niewoli. Potem lawinowo już piętrzyły się problemy a za nimi emocje. Nieudane próby znalezienia mieszkania , kolizja samochodowa tuż przed wyczekiwanym urlopem , auto do kasacji, pozostał kredyt do spłacenia, potem lot do Polski na wymarzony urlop. Problemy z najemca mojego mieszkania, które w części usunięcia z mieszkania powiodło się dzięki ingerencji siły ducha i serc Jagi i wielu innych boskich dusz. Powrót z urlopu okraszony spóźnieniem na lotnisko, dodatkowy koszt , przegląd bagażu, wyrzucenie wszystkiego co kremowe, płynne etc. Okropna atmosfera w domu , milczenie , kolejne szukanie domu aby z tej toksyny odizolować się. Kazdy termin na ogladanie mieszkania , odwołany ponieważ już zostało wynajęte. Ostatni raz stałam z synem i czekałam na pracownika agencji wynajmującej mieszkania , dwa dni temu , który nie przyjechał , zadzwoniłam aby się dowiedzieć jak długo jeszcze możemy czekać…….och , wysłaliśmy wiadomość , mieszkanie jest wynajete uslyszalam w odpowiedzi. Już nie płakałam, roześmiałam się w głos mówiąc do syna, coś jest bardzo nie tak że mną , muszę siebie obejrzeć. Nie wiedział o co chodzi. Przez ten śmiech mój, dotarło do mnie, odczułam , że jestem w gorszym stanie niż 8 miesięcy temu gdy podniosły mnie Jaga i Irena. Jak ważna jest kontrola swoich emocji i bycie w uwadze o czym nieustannie dziewczyny powtarzają jest ważna , przekonałam się gdy zrobiłam wgląd . Gdy zobaczyłam te wszystkie macki, kable, rurka, wszelkie połączenia. Powyciągałam i spalilam , co chwilę sprawdzam , czy jeszcze czegoś nie znajdę. Dlaczego pisze to wszystko ? O sobie nie jest latwo. Pisze ku przestrodze, aby każda istota ,ktora zaczyna jarzyc słońcem byla w uwadze swoich emocji. Dziękuję i jednocześnie przepraszam , że nie JA lecz program we mnie skrzywdził w jakikolwiek sposób kogokolwiek. Nie było to MOJĄ intencją. Dobrze, że bez ograniczeń mogę słuchać audycji zespołu CKM Pozdrawiam ☀️☀️☀️

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Udostępnij
Close