Sesje uzdrawiające


Oferujemy unikatową, autorską i jedyną taką na świecie, metodę uzdrawiania i poprawy jakości życia polegającą na pracy nad osobą uzdrawianą z dwoma lub trzema terapeutami jednocześnie. Metoda ta ma szerokie spektrum oddziaływania na wszystkie aspekty ciała ludzkiego jak i jego otoczenia, co w efekcie skutkuje poprawą zdrowia jak i jakości jego życia. Terapeuci w czasie sesji uzyskują wgląd w zadany problem, wymieniając się jego wielowymiarowym aspektem i uzyskują wiedzę jak go skutecznie usunąć. Brane są pod uwagę wszystkie czynniki jakie mają bezpośrednio czy też pośrednio wpływ na poprawną energetykę organizmu ludzkiego poprzez weryfikacje wielotorową, co jest niemożliwe przy udziale tylko jednego terapeuty. Jesteśmy zwolennikami samodzielnej pracy nad sobą, niemniej zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielne identyfikowanie przyczyn istniejących problemów jest długotrwałe i prowadzi na manowce pseudo duchowości, a niejednokrotnie do oszukańczych metod ezoterycznych, nie mających nic wspólnego z szacunkiem do drugiego człowieka i jego prawdziwym powodem obecnej manifestacji w ciele ludzkim. Dlatego też, proponujemy Państwu pomoc w przyspieszeniu tego procesu, aby szybciej i efektywniej osiągnąć komfort życia na wszystkich jego poziomach, poprzez uświadomienie prawdziwych możliwości istoty ludzkiej i umiejętne posługiwanie się nimi.

Każda sesja uzdrawiająca poprzedzona jest konsultacją, podczas której określany jest zakres pracy nad najbardziej potrzebnymi i priorytetowymi oczekiwaniami osoby chcącej poddać się terapii oraz dokonywana jest ocena w jakim stopniu jest ona zdeterminowana do podjęcia efektywnej współpracy z terapeutami.

Jedna sesja z wglądem trwa 2 godziny podczas których usuwane są najbardziej doskwierające dolegliwości fizyczne, psychiczne i energetyczne po której zaplanowaliśmy 1 godzinną pomoc w formie terapeutycznych rozmów uzupełniających.

Sesje i konsultacje odbywają się za pośrednictwem komunikatora Skype

 

W zakres terapii wchodzą terapie lub wglądy na poniższe tematy:

 

OCZYSZCZANIE I HARMONIZACJA MATRYCY ENERGETYCZNEJ 2 GODZINY
UZDRAWIANIE CIAŁA FIZYCZNEGO, DIAGNOSTYKA, SKANING ORAZ ROZMOWA O PRZYCZYNACH CHOROBY 2 GODZINY
OCZYSZCZANIE KARMY I RODU 2 GODZINY
OCZYSZCZANIE I ODROGRAMOWYWANIE CIAŁA MENTALNEGO 2 GODZINY
USUWANIE IMPRINTOW, KODÓW, PROGRAMÓW, NAUKA SAMOOCZYSZCZANIA I PROGRAMOWANIA 2 GODZINY
USUWANIE OBCYCH WPŁYWÓW POZOSTAŁYCH PO:

HIPNOZACH, ZABIEGACH ENERGETYCZNYCH, INICJACJACH, RYTUAŁACH, TZW. WZIĘĆ I PARALIŻÓW SENNYCH.

2 GODZINY
USUWANIE OPĘTAŃ I BYTÓW ASTRALNYCH 2 GODZINY
USUWANIE KLĄTW, KONTRAKTÓW, PIECZĘCI, ZŁOZECZEŃ 2 GODZINY
ROZMOWY TERAPEUTYCZNE DOT. ZMIANY PRZEKONAŃ ORAZ PORADY ZE SPOSOBU WYCHODZENIA Z TRUDNYCH SYTUACJI ŻYCIOWYCH. 1 GODZINA
WARSZTATY INDYWIDUALNE “BUDZENIE MOCY” W ASYŚCIE 2 TERAPEUTÓW.

DO WYBORU:

  • SAMOOCZYSZCZANIE
  • OCHRONA PRZED ATAKAMI ENERGETYCZNYMI
  • JAK ODZYSKAC WOLNA WOLE I SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIU
1 GODZINA

 

Zobacz: Gratyfikacje →