Zespół

Oferujemy Państwu pomoc przy współudziale najlepszych i bardzo doświadczonych terapeutów z wieloletnią praktyką, która przełożyła się na stworzenie unikatowej i jedynej takiej metody wielopoziomowego uzdrawiania jaka ma miejsce na świecie. Nie uzdrawiamy poprzez metody jakie są oferowane poprzez środowisko ezoteryczne, uznając je za łamanie podstawowych zasad pracy nad suwerenna energią każdego człowieka. Wszyscy nasi terapeuci są osobami swiadomowidzącymi w związku z czym są niebywale skuteczni w swojej pracy.

Nasi terapeuci:


Jaga – coach, świadomowidząca, wizjoner, kreator.

Specjalistka od spraw niemożliwych, Z determinacją i z ogromnym poczuciem empatii podchodzi do powierzonych zadań. Od wielu lat wyprowadza ludzi z chorób z dużą skutecznością. Autorka holistycznych metod oczyszczania i uzdrawiania wielopoziomowego. Medycyna naturalna to jej szczególna pasja.

 

 

 

 

 


Irena – coach, egosynergolog, wizjoner, kreator.

Specjalistka od analizy i badania jaźni oraz świadomego postrzegania zewnętrznego świata i innych ludzi przez pryzmat diagnozowanej osoby. Pomaga i uczy jak wpływać w świadomej synergii  na życie i destrukcyjne, programowe wpływy zewnętrzne. Szybkie diagnozowanie programów to jej specjalność

……” Egoizm jest naszym naturalnym prawem i jest niezbędny, w przeciwieństwie do egotyzmu. Może w końcu nastał czas aby uporządkować to całe ezoteryczne zakłamanie, które zwodzi na manowce samego siebie. Takich przykładów do wspomnianego EGO jest znacznie więcej, gdzie podaje się gotowe recepty na osłabienie działań i bierność w ochronie swoich praw, na rzecz bycia bezwolną bateryjką w rękach pasożyta. Ze swojej strony mogę zagwarantować, że nie spocznę, dopóki człowiek nie zrozumie, że jest suwerenną jednostką z wszelkimi prawami do życia we wzajemnym szacunku i jedyną istotą decydującą o sobie, a nie niewolnikiem poprzez oddanie, nawet najmniejszej części swojej wolnej woli, na rzecz innym, rzekomym “przyjaciołom”. Niezapominanie o innych jest możliwe tylko wtedy, gdy pamiętamy o tym kim naprawdę jesteśmy stwarzając przestrzeń wspólnej i suwerennej współpracy. Człowiek w zgodzie ze sobą na wszystkich swoich poziomach, doskonale potrafi dostrzec z czym się mierzy i jak postępować….”


 

 

 

 

 

 

zobacz referencje →